GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 7021465
nr 702 1465
VASE
Imari, 18th century, height: 77, wear, damages.
Imari, 1700-tal, höjd: 77
Condition: slitage, skador
Withdrawn
Monday June 13 2011
at 16:00:00
Imariporslin